طراحي سايت

 برنامه هك واي فاي برنامه هك واي فاي .

برنامه هك واي فاي

هك واي فاي

برنامه تضميني هك واي فاي

 

 

هك واي فاي بدون نياز به كد

 

WiFi Map اپليكيشني براي دسترسي به پسورد مودم‌هاي واي‌فاي در سراسر جهان!

اگر آبراهام مزلو مي‌توانست در نظريه سلسله مراتب نياز‌هاي انساني خود تجديدنظر كند، مسلماً واي‌فاي را در پايين مثلث و دقيقاً بين نيازهاي رواني و امنيتي قرار مي‌داد. براي آن دسته از افراد در ميان شما كه براي واي‌فاي تشنه‌تر از آب هستند برنامه‌ي Wifi Map كه براي اندرويد و آي‌او‌اس در دسترس است مي‌تواند بيشتر از 2.1 ميليون واي‌فاي در اطراف جهان را به همراه رمز عبور آنها به شما نشان دهد.

 

تبليغات متني

 

وقتي براي اولين بار اين برنامه را باز كنيد هك واي فاي از شما اجازه‌ي دسترسي به محلي كه در آن قرار داريد را مي‌خواهد. قطعاً كارش را به درستي انجام مي‌دهد و احتمال دارد مكان‌هايي را با واي‌فاي بدون پسورد و يا با پسورد كه هرروز از آن‌ها عبور مي‌كنيد را پيدا كنيد.

البته نسخه‌ي مجاني آن فقط واي‌فاي‌هايي را كه در 2 كيلومتري شما و يا محلي كه براي آن به جست‌وجو پرداخته‌ايد نشان خواهد داد. زمان نوشتن اگر آدرس موردنظر را در قسمت جست‌وجو Copy/Paste كنيد مي‌توانيد به ليست واي‌فاي آن محل دسترسي داشته باشيد.

نسخه‌ي پولي آن كه از طريق ارتقا از درون برنامه قابل دسترس است، فهرست‌هاي بزرگ‌تري را در اختيارتان مي‌گذارد و مي‌توانيد نقشه‌ها را ذخيره كرده و بعداً به صورت آفلاين به آن‌ها دسترسي داشته باشيد.

 

 

لطفا توجه كنيد بعد از پرداخت انلاين مبلغ به صورت موفق لينك دانلود در اختيارتان قرار ميگيرد

 


نام و نام خانوادگي :


ايميل :

 


موبايل :

 توضيحات :

  

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۲۷:۵۱ توسط:واي فاي موضوع: